Sylwester

Przegląd pomysłów na niekonwencjonalny sylwester

Liczne poradniki sylwestrowe co roku przypominają nam, że sylwestrową noc można spędzić nie tylko na „domówce” lub hucznym balu, ale również na narciarskim stoku. Gdy jednak zastanawiamy się nad mniej konwencjonalnymi sposobami na świętowanie, natychmiast zdajemy sobie sprawę z tego, że ich odkrycie wymaga od nas niemałej kreatywności. Wiele form spędzania Sylwestra jest zarezerwowanych przede wszystkim dla tych osób, które opanowały sztukę planowania ich z pewnym wyprzedzeniem. Nie powinniśmy dziwić się więc, że już jesienią noclegi w górach rezerwowane są przez pasjonatów sportów zimowych, a garderoba na sylwestrowy bal zaczyna być kompletowana jeszcze w czasie letnich promocji. Na szczęście, osoby myślące o tym, aby w tym roku zerwać z konwencją, również nie znajdują się na straconej pozycji, a liczba propozycji przygotowanych z myślą o nich staje się z roku na rok coraz większa.

Osoby, które lubią spędzać czas aktywnie obawiają się często, że ich hobby może być wyjątkowo drogie. Trudno nie zgodzić się z tym, że istnieje takie ryzyko, łatwo można je jednak zminimalizować już choćby wówczas, gdy zdecydujemy się na sylwester na basenie, w grocie solnej a nawet w wodnych rurach w aquaparku. Innym ciekawym pomysłem jest wycieczka quadami kusząca również dlatego, że zawsze odbywa się pod okiem instruktora. O powitaniu Nowego Roku można też myśleć w miejscach, w których na ogół nie ma mowy o balach. Może być to jaskinia, kopalnia soli, a nawet muzeum, teatr lub kino, okazuje się bowiem, że i tam czeka na nas wiele sylwestrowych atrakcji.

pomysły na sylwestraMiłośnicy turystyki mogą, z kolei, wybrać Sylwester w miejscu, w którym zima jest znacznie łagodniejsza niż w Polsce takim, jak choćby Tunezja, Hiszpania oraz Egipt. Z roku na rok taka forma spędzania Sylwestra cieszy się zresztą rosnącą popularnością, co stanowi najlepszy dowód na to, że jest wyjątkowo atrakcyjna. A co, gdy nasz budżet nie pozwala nam na wypad do Tunezji? W takim przypadku znakomitym rozwiązaniem jest wizyta w dowolnym polskim mieście, w którym nie mieliśmy jeszcze okazji gościć. Miłośnicy sylwestrowej romantyki także nie narzekają na brak interesujących propozycji. Tu znakomitym rozwiązaniem okazuje się wspólny masaż w ośrodku SPA, ciekawym pomysłem jest również spędzenie Sylwestra w domu przy założeniu, że będzie to czas poświęcony wyłącznie sobie oraz partnerowi. Aby taki romantyczny Sylwester spełniał nasze oczekiwania, wskazana jest zabawa przy wyłączonych telefonach, w innym przypadku bowiem świat zewnętrzny może zachcieć zaznaczyć swoją obecność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *