Sylwester

Planujesz spędzić sylwestra na stoku? Dobry wybór!

Co roku jesteśmy pytani o to, gdzie spędzimy Sylwestra, nad tym, czy nie wychodzić z domu, czy też odwiedzić jeden ze znanych klubów zastanawiamy się przy tym już od kilku miesięcy. A może w tym roku warto zdecydować się na nieco bardziej niekonwencjonalne rozwiązanie? Dla wielu Polaków koniec świątecznego obżarstwa jest sygnałem do tego, aby spakować walizkę i wybrać się na narty, kalorie, jakie zgromadziły się na świątecznym stole najłatwiej jest bowiem spalać właśnie na stoku. Propozycji jest zresztą coraz więcej, każdy może więc znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie. Przykładowo, nie brakuje osób, które stawiają na większe i bardziej znane kurorty takie, jak choćby Zakopane, okazuje się bowiem, że możliwość szusowania na nartach nie jest wcale jedyną atrakcją, jaką mogą one zaproponować turystom.

Goście z Polski i zagranicy rzeczywiście spędzają całe dnie na stoku, wieczorem mogą jednak nie tylko wyjść potańczyć, ale i znajdować coraz to nowe miejsca warte odwiedzenia. W kurortach nie brakuje zresztą oryginalnych propozycji imprez sylwestrowych, bez trudu powinniśmy więc znaleźć propozycję w szczególny sposób wartą przeanalizowania. Coraz częściej okazuje się zresztą, że na stoku można przebywać nie tylko za dnia, Sylwester na nartach cieszy się bowiem coraz większą popularnością, a wśród jego entuzjastów nie brakuje i osób starszych. Owszem, zabawy taneczne mają swoje plusy, Sylwester na stoku zasługuje jednak na uwagę z przynajmniej kilku powodów. Jest niepowtarzalny, a przez to niezapomniany, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że nie wywołuje tak dużego stresu, jak klasyczna impreza. Dzieje się tak dlatego, że uczestnicy imprezy na stoku mają w stosunku do nas nieco inne oczekiwania niż ma to miejsce w klubie, nie musimy więc obawiać się już choćby o to, że nasz strój nie będzie zgodny z konwencją.

Jeśli zatem i my nie mamy jeszcze planów dotyczących tego, jak spełnić najważniejszą noc w roku, powinniśmy zastanowić się nad taką opcją zwłaszcza, że nie brakuje argumentów przekonujących nas o słuszności tego rozwiązania. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na to, że Sylwester na stoku może być miłą odmianą dla osób, które do tej pory spędzał go w gronie znajomych szalejąc na mniej lub bardziej formalnych imprezach. Owszem, i takie sposoby na witanie nowego roku są warte rozważenia, nie można jednak nie zgodzić się z tym, że szybko się o nich zapomina. Sylwester na stoku jest zatem jedną z tych opcji, które warto brać pod uwagę chcąc zerwać z konwencją. Atutem Sylwestra na stoku jest i to, że nie tylko chroni nas przed ryzykiem wzrostu wagi, ale również przyczynia się do tego, że możemy myśleć o spalaniu zbędnych kilogramów.

sylwester na nartachJest to szczególnie ważne po świętach zwłaszcza, że w okresie tym wiele ubrań wydaje się nam niepokojąco ciasnych. Sylwester na stoku wciela zresztą w życie jedno z najpopularniejszych noworocznych postanowień, przyczynia się bowiem do tego, że Nowy Rok zaczynamy aktywnie. A przecież mówi się, że cały kolejnych rok jest właśnie taki, jak jego początek. Atutem imprezy na stoku jest i to, że często staje się ona okazją do nawiązania nowych znajomości. Co ciekawe, z możliwości tej korzystają nie tylko dusze towarzystwa, ale i osoby dość nieśmiałe, trudno bowiem całkowicie ignorować osoby znajdujące się w pobliżu. Plusem takiego Sylwestra jest także jego nieprzewidywalność, zawsze umożliwia bowiem świętowanie na co najmniej kilka sposobów. Nie niesie też za sobą ryzyka kaca, który potrafi skutecznie zepsuć nam humory w pierwszym dniu nowego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *