SPOTLIGHT HOTEL INVESTMENT POLAND

Hotel Alter dołączył do grona partnerów konferencji!

Hotel Alter dołączył do grona partnerów konferencji!

Hotel ***** Alter trafia do grona uczestników Spotlight Hotel Investment Poland & CEE tuż przed konferencją, ale ma do przekazania ciekawe pomysły na funkcjonowanie niewielkich hoteli 5*.

Justyna Stachowicz – właścicielka Hotelu, mówi że najważniejszą rzeczą w Hotelu Alter w Lublinie jest wyjątkowe indywidualne podejście do gościa. W hotelu znalazło swoje miejsce 13 pokoi. Perłą wśród nich jest Apartament Piotra Bonieckiego, od imienia pierwszego właściciela kamienicy w XVI w. znanego złotnika i mieszkańca Lublina.

Hotel ***** Alter zbudowany jest w taki sposób by pokazać „luksus z historią w tle”. - Każdy pokój jest inny i jest dostosowany do możliwości jakie dała nam historyczna kamienica. – mówi Justyna Stachowicz. Docenianym przez gości walorem jest rodzinna atmosfera i indywidualne podejście.

- W ramach działalności hotelowej, stworzyliśmy Restaurację Ego oraz coctail bar w stylu speakeasy Alter Ego. – wyjaśnia właścicielka. Hasłem przewodnim nowych usług jest „Odnajdź swoje Ego”. Charakterystyczną cechą łączącą całość jest otwartość i chęć komunikowania się z otoczeniem oraz samym sobą.